Hanka

Často o sobě slýchávám, že jsem energická žena se smyslem pro humor. Mám ráda společnost, hudbu i tanec. Štěstím mě naplní ale i chvíle, kdy mohu být jenom sama se sebou a načerpat energii v přírodě. Čím žiju a čemu se věnuju většinu svého času, je moje práce, kterou miluji.

Do svých masáží vkládám vždy kousek sebe – empatii, vášeň, úctu a něhu. Jsem šťastná, když mohu svým dotykem potěšit, či utěšit, pomoci procítit, zklidnit, či probudit a rozhořet životní energii po celém těle. Díky masážím jsem poznala další rozměr bytí.

 

Bety

Vždycky jsme ráda pracovala s lidmi a byla jsem moc ráda když jsem je třeba rozesmála a setkání se mnou jim zpříjemnilo den. Stejně tak to mám u tantry - největší odměnou mi je úsměv a spokojenost klienta. Masáže dělám s něhou a procítěním každého doteku.

V dnešní době je to skvělá možnost jak se krásně uvolnit a odpočinout si od celého světa. Člověk může na chvíli vypnout a dobít energii. 

 Ve volném čase se nejvíc věnuji svým zvířatům, která miluji a podnikám s nimi spoustu výletu do přírody.

 

Ema

Už od dětství jsem měla touhu pracovat s lidmi. Vždy mě zajímala a fascinovala energie mezi námi. Má cesta mě přivedla k tantře. Tantrickou masáž vnímám jako způsob jak skrze své doteky v každém člověku probudit energii a vyvolat v něm celotělový relax.

Moje práce je i mojí vášní, při které mohu rozdávat lásku a radost. Ve volném čase ráda chodím do přírody, maluji, zpívám, vařím, fotografuji. Mým cílem je, aby vždy člověk odcházel spokojený, odpočinutý a s úsměvem na rtech.

 

Kamila

Vždy, když masáž člověku dám nebo ji dostanu, vždy je to pro mě zážitek. Lidský dotek považuji za základní lidskou potřebu. Vidím masáž jako způsob, jak se spojit s vlastním tělem. Při masáži můžeme zapomenout na vnější svět a jeho role v něm. Je to okamžik, kdy můžeme relaxovat a zažít stav čistého bytí.

 

Můžeme být jen tím, čím jsme, bez omezení, hanby a strachu z odmítnutí. Moje masáž je smyslná masáž celého těla, velmi vstřícná, něžná, plná různých druhů doteků. Vše se děje jemným a hravým způsobem :)

 

Renča

Ahoj, jmenuji se Renča a masážím se věnuji již pátým rokem. Jsou mým životem a vášní. Naplňuje mě být v kontaktu s lidmi a poznávat nové zajímavé duše. Budu velmi ráda, pokud se spolu potkáme při masáži a odneseš si příjemné pocity a plno energie do dalších dnů. Úsměv na tváři spokojeného klienta je pro mne tou největší odměnou za dobře odvedenou práci.